sheep.jpg

  

QUATSAN

 

velmi výkonný čistící prostředek a dezinfekce pro zemědělství,

založený na účinku kvartérních amonných solí

 

·         obsahuje silné detergenty a širokospektrální biocidy

·         účinný pro odstraňování silného znečištění a mastných nánosů ze všech typů povrchů

·         účinný proti baktériím houbám, plísním a kvasinkám

·         pro čištění a dezinfekci podlah ve stájích a dalších zemědělských budovách, pro čištění a dezinfekci zařízení a nábytku

·         vhodný pro použití v potravinářských závodech, na jatkách a v mlékárnách

·         kompatibilní se všemi typy čistících nástrojů

·         nízká toxicita: bezpečný pro použití ve všech stupních zpracování mléka a masa

 

POUŽÍVEJTE BIOCIDNÍ PŘÍPRAVKY BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

POUŽITÍ

 

Vysoce koncentrovaný čistící a dezinfekční prostředek pro intenzivní použití. Vhodný pro všechny typy intenzivních provozů jako jsou farmy zvířat, potravinářský průmysl, rekreační zařízení, veřejné záchody, apod.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

 Použitelný pro ruční nebo nízkotlaký rozprašovací systém, stejně jako pro tradiční mop a vědro. Vždy používejte rukavice, masku, brýle a respirátor,  pokud používáte rozstřikovač.

Intenzivní čištění: Pro silné organické nánosy použijte v koncentraci 2,0% (1:50, 200 ml do 10 l vody).

Předčištění: Namočení zlepšuje účinnost všech čistících úkonů především pro odstranění silných vysušených a mastných nánosů, tj. na podlahách a pracovních plochách. Důkladně polejte všechny povrchy roztokem 1,0% (1:100, 100 ml do 10 l vody). Vyčistěte kartáčem a opláchněte čistou vodou.

Dezinfekce a ošetření předmytých povrchů: Ošetřete plochy roztokem 0,2% (1:500, 20 ml do 10 l vody).  Po minimálně 5 minutovém působení opláchněte čistou vodou

 

ANTIMIKROBIÁLNÍ ÚČINNOST

QUATSAN splnil přísné britské standardy BS EN 1276 (kvantitativní testy ředění pro zhodnocení baktericidní účinnosti chemických dezinfekci a antiseptik) v ředění 1:320. To znamená, že ředění 1:320 sníží populaci bakterií  100000-násobně po 5-ti minutové expozici. Tyto test probíhají v podmínkách znečištěné a tvrdé vody.